| crysstyann a întrebat:

Intrebare pentru fete :Ce fel de baieti va plac mai mult, cum ar trebui sa arate un baiat de care sa va placa mai timid mai linistit sau asa mai rebel mai tupeist si daca conteaza aspectul fizic adica mai gras mai slab cum preferati?

5 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

Pai eu prefer pe cei mai linistiti...bine si rebel e bine venit :] dar nu tupeist! nu imi plac baietii care se cred smecherii satului'.Si aspectul hmm.pai mai slab dar nu foarte.happy

| ignore a răspuns:

Pai sa nu fie nici tocilaru cls nici inger da nici demon sa fie normal. si sa fie slab ca si eu sunt slaba.

| RyGoLeTa a răspuns:

Pai sa fie cat de cat inteligent,sa stie cand sa ma sarute,sa aiba muschi,sa fie frumos,sa fie simtit,si sa nu zica totu din prima adica de exemplu{tu,eu, maine seara, dans}a da si sa semene cu Joe Jonas{cum era in camp rock 1}

| Oliveoo a răspuns:

Imi plac baietii rebelihappy si asa mai slabuti nu obezihappy

| adina_8170 a răspuns:

Mie imi plac baietii gen. populari mai îndrăzneți;. care stiu ce vor
dar si inteligenti.cat de cat laughing...aspectul pff,, sa fie frumseltongue...ca daca e super frumos il fura alta laughing))