| justsummer a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor din parte voastra. M-am certat cu prietenul meu si nu stiu cum sa-l impac, motivul i-am zis in mijlocul preludiu ca nu am chef de sex si s-a suparat si-mi tot spune ca nu-l vreau. Eu am 20 de ani el 25.

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Orgoliul masculin este ceva tare fragil cand e vorba de...partea de jos, cred ca problemele voastre sunt abia la inceput, daca nu reusesti sa-l impaci si va despartiti (sper sa nu) poate ramane complexat.

19 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Un sex oral rezolva problema. de preferat din partea ta

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca poate intra!

| Hakuouki a răspuns:

Intrebarea este: il vrei? Adica nu ai specificat daca tu chiar nu aveai chef sau erau alte motive, mai exista o a treia persoana in poveste? Chestiile astea ne-ar putea fi de folos cand iti dam un sfat. Personal cred ca nu trebuie sa-l impaci, e greseala lui ca nu-ti respecta dorintele, in plus, esti o femeie nu masina de sex. Daca vrei neaparat sa-l impaci, pregateste-i o noapte ca-n filme...alea pentru adulti.winking

| justsummer explică (pentru Hakuouki):

S-a oprit in momentul in care am spus ca nu am chef doar ca am impresia ca l-a marcat faptul ca l-am refuzat dupa ce planuisem o seara cu lumanarele si lenjerie sexy.

| Hakuouki a răspuns (pentru justsummer):

Da bun, dar nu mi-ai raspuns la intrebari. "Il vrei?" De ce l-ai refuzat, chiar nu aveai chef?

| justsummer explică (pentru Hakuouki):

Pur si simplu nu aveam chef si normal ca il vreau.

| Hakuouki a răspuns (pentru justsummer):

Atunci nu este un motiv de suparare, cu persoana pe care o iubesti poti petrece o seara frumoasa excluzand sexul, din moment ce s-a suparat asa (desi nu sunt eu in masura sa pun sub semnul intrebarii sentimentele sale) nu stiu cat tine el la tine, oricum, daca vrei sa-l impaci, refa atmosfera, cum a spus si neutrino, poate intra.

| justsummer explică (pentru Hakuouki):

Tocmai asta e ca nu vreau sa-l impac oferindu-i sex ci altfel si nu am alta idee decat eu la usa lui cu un tub de frisca.

| Hakuouki a răspuns (pentru justsummer):

Pai indiferent ce ai face, daca dorinta lui sau nevoile lui legate de tine incep cu "s" si se termina cu "ex", nu il poti impaca altfel, ai putea foarte bine sa pregatesti o cina romantica pentru doi, sa va uitati la un film sau nu stiu, sa iesiti in oras, dar nu mai bine astepti sa te caute el? Pana la urma cu ce ai gresit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

E posibil sa fi spus ceva nu prea dragut despre penisul lui la inceput si i-am sugerat sa mearga la sala si cred ca toate astea combinate l-au facut sa se simta oarecum complexat.

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai chestiile astea nu cred ca se vor sterge asa usor, totusi daca te satisface, spune-i asta.

| justsummer explică (pentru Hakuouki):

I-am spus raspunsul lui a fost nu cred si cred ca ai mimat toate orgasmele in conditiile in care cred pentru mine e super sexul cu el, dar am impresia ca nu ma mai crede si ca oarecum i-am taiat increderea aia de barbat in fata mea.

| justsummer explică (pentru Hakuouki):

Stiu il mai las putin timp si ma duc la el poate ii spun si un am nevoie sa-mi provoci un orgasm

| sofisis a răspuns (pentru justsummer):

Ceea ce mi se pare mie ciudat nu e ca nu ai avut chef de sex ci faptul ca ati planuit o intreaga seara ...si in mijlocul ei tu te-ai hotarat ca nu mai vrei.
Iti spun sincer ca si eu, ca fata, m-as fi suparat. Pai la ce naiba ne mai stresam pentru nimic?

| justsummer explică (pentru sofisis):

Nu am planuit doi o seara romantica ci eu a fost ca o surpriza pentru el si e normal sa nu ai chef uneori imi pare rau doar ca nu i-am spus altfel asta si l-am suparat.

| sofisis a răspuns (pentru justsummer):

Pai cum naiba sa nu ai chef cand TU ai planuit-o? Asta nu inteleg eu.
Ma rog....barbatii sunt extrem de sensibili la capitolul asta si orice chestie care noua ni se pare banala, pentru ei e catastrofa cand vine vb de sex.
Sincer, avand in vedere ca ai stricat sexul, eu zic sa remediezi tot prin sex.
Fa-l sa vada cat de mult il doresti si o sa ii treaca.
A...si sa stii ca daca de la inceput te-ai declarat nemultumita de penisul lui si de corpul lui, el oricum e efeminat in fata ta si cu atat mai mult orice mica abatere de la normal pentru el e o anomalie.

| Hakuouki a răspuns (pentru justsummer):

Orgoliul masculin este ceva tare fragil cand e vorba de...partea de jos, cred ca problemele voastre sunt abia la inceput, daca nu reusesti sa-l impaci si va despartiti (sper sa nu) poate ramane complexat.

| sensualus a răspuns:

Hmm, chiar daca nu ti vine chefu de placeri, fa-l sa se simta totusi iubit

| ElenaRomann a răspuns:

Lasa-l da-i pace. Nu ai nevoie de un om care sa nu-ti respecte demnitatea.

| itzy8 a răspuns:

Pai pune`te putin in locul lui! happy
incearca sa ii explici ca ai fost obosita ..sau prost dispusa.