| Passatb4 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.cand ma apuc la treaba cu fata dupa nici 2 minute ma termin ce poate fi vreo boala imi dati si mie niste sfaturi am 17 ani peste 3 luni fac 18

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu e o boala e o afectiune se cheama ejaculare precoce, desi se considera realmente ejaculare precoce cand dureaza sub un minut sau cand se produce chiar inaintea penetrarii. Totul tine de o excitatie excesiva atat mental cat si la nivelul penisului si nu e nici de la masturbare nici de la inceperea vietii sexuale prea devreme.

Ce sa faci sa incerci pozitii care de multe ori ii ajuta pe barbati sa termine mai greu - ea deasupra sau orice pozitie care-ti solicita intens muschii picioarelor. Sau poti pur si simplu s-o iei de la capat. Daca poti obtine o a doua erectie in timp util. Sunt de altfel barbati care daca nu se opresc din miscare, intelegi tu, nu-si pierd erectia. A doua oara cu siguranta te va tine mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) de la prea multa laaba baietel du-te la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa se întâmplă când îţi începi viaţa sexuală prea repede.
În doi ani te vei termina în maxim 13 sec, că ţi-ai început viaţa sexuală la 10 ani. Asta e, baftă.

| NameHarris a răspuns:

Nu-i bai mai dai 2-3 nr pe langa ala primul si vezi cat o sa te tinahappy