| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Cam cati centimentri lungime are durex classic? am cautat peste tot, dar nu arata nicaeri..deci cei care ati folosit, cu aproximatie, imi puteti spune va rog?

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Durex classic? hm nu tin minte sa fi vazut pe undeva, ca idee uite un tabel cu lungime/grosime de la durex (tip prezervativ lungime grosime in cm):

Durex Close Fit 17, 8 cm 4, 9 cm
Sensation 17, 8 cm 5, 2 cm
Ribbed 17, 8 cm 5, 3 cm
Pleasuremax 19, 5cm 6, 6/5, 4cm

Elite, Extra Safe, Featherlite, Performa, Select Flavors, Tingle 20, 5 cm 6, 3/5, 2 cm

Avanti Ultima 20, 5cm 6, 3/5, 2 cm
Comfort XL 25, 1cm 6, 3/5, 4 cm
sursa:
http://std.about.com/od/condoms101/a/condomsize.htm

1 răspuns:
| drhotzu a răspuns:

Te intrebi cat are puta prietenului tau? sau de ce cade prezervativul de pe ea laughing) glumesc big grin