| miha009 a întrebat:

Am si eu o curiozitate, daca un baiat i-ar cere unei fete sa faca sex(cei doi fiind imreuna) si ea l-ar refuza, cum reactioneaza el?

Răspuns Câştigător
| nimeni_3927 a răspuns:

Eu unul cred ca asemenea baietii sunt niste nesimtiti, daca o iubeste cu adevarat o va astepta si daca simte din ce in ce mai tare sa se ma... eze dracu. Fata o s azica singura cand va fi pregatita si atunci o vor face. Baietilor li se dezvolta mai rapid simtil sexual decat la fete, e si normal ca fata sa il refuze daca nu se simte pregatita. Referitor la intrebare, el se va simti jenat si rusinat de cererea pusa, dar in cazul acesta difera foarte mult de la baiat la baiat.

12 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde de fiecare baiat...adica daca o iubeste o asteapta oricat va fi nevoie sau daca nu o paraseste si isi cauta altawinking

| madalicious a răspuns:

Reactia partenerului difera de la baiat la baiat,

poate sa o astepte,

sa o paraseasca,

sau poate sa se culce cu alta, si pe partenera lui, sa o minta

| daii a răspuns:

Ar trebui sa plece cu coada intre picioare.winking Asa ceva nu poti sa intrebi asa. ori|si|cum.

by daiiwinking

| IuliaWosster a răspuns:

Baiatul ar trebui sa fie intelegator. sa ii vorbeasca cu fata de ce ea nu vrea sa se culce cu el.in primul rand sa aiba rabdare cu (ea ea fiind virgina). sa o faca sa isi doreasca sa faca pasu asta si nu sa o oblige sau sa stea toata ziua pe capu ei

| IngerPierdut a răspuns:

Depinde de partener...ideal ar fi sa ramana alaturi de ea...insa daca e mai orgolios se poate simti respins si sa reactioneze urat. Daca fata refuza, ar fi frumos sa-i spuna si faptul ca inca nu este pregatita iar daca il iubeste, sa-i dea de inteles ca atunci cand va fi pregatita, vor face pasul cel mare, ca mai are nevoie de inca putin timp ca sa se cunoasca mai bine. Daca si el o iubeste, atunci va mai astepta...

| criss86 a răspuns:

Ar trebuii sa reactioneze frumoslaughing adica nu e un capat de tara daca te refuza. Daca o iubesti o poti astepta si 1 anbig grin eu unul am asteptat si mai mult(ea era virgina).In fine am asteptat degeaba ca ne-am despartitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa se resemneze, nu se simte pregatita, daca o iubeste o asteapta, daca nu, isi cauta alta partenera, trebuie sa se obisnuiasca cu gandul ca o fata poate spune si nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea frumos, zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric ar trebui sa-i respecte dorinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de cat timp sunteti impreuna. Depinde daca esti virgina sau nu. Daca esti virgina, trebuie sa astepte. Daca nu vrea sa astepte, nu merita deloc. Fugi de el. Dar daca sunteti de ceva timp impreuna(4-5-6 luni) si daca nu esti virgina, s-ar putea sa il deranjeze, sa creada ca nu tii destul la el, ca el nu ar merita. Oricum, pentru o fata sexul ceva mai important decat pentru un baiat. Daca nu esti pregatita, chiar daca el insista, lasa-l sa plece la alta si gaseste pe cineva care merita. Ca sunt sute de baieti care ar vrea o fata cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta in continuare

| sorina_8895 a răspuns:

Daca te iubeste si tine la tine o sa te astepte daca nu o sa se duca la altele...