| LCD a întrebat:

De ce ar refuza un baiat o sau mai multe fete virgine care ar vrea sa i se daruiasca?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le plac virginele

Abh
| Abh a răspuns:

Pentru ca nu intotdeauna o fata e usor de dezvirginat iar domnilor nu le place sa munceasca.

| Ирина19 a răspuns:

Pentru ca le plac fetele experimentate la pat, alea virgine nu fac nimic

| wildthing a răspuns:

Pe mine ma preocupa altceva... tu stii un baiat la care fac coada virginele? laughing Tare asta!

| viatadecacatt a răspuns:

Pentru ca sunt urate si nu ii plac lui?

| InoTkd95 a răspuns:

Hm. pentru ca sa iti daruiesti virginitatea este ceva unic asa ca nu e de preferat sa o faci cu cine apuci. Poate ca acel baiat nu vrea sa aiba o relatie cu acele fete si nu vrea sa isi bata joc de ele. Sau poate e mai timid. Sunt mai multe motive si depind de persoana.

| LoVe_6598 a răspuns:

Pentru ca nu le place.

Sau daca si el e virgin poate ii este teama!

fundita? plz

| Serendipity17 a răspuns:

Ca sunt neexperimentate/ O sa sangereze/ O sa doreasca o relatie/ O sa planga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prost.sau din respect. sau de frica.