| ffkldmlasbvn a întrebat:

Am si eu o curiozitate..de ce unii baieti isi bat joc de fete..adica le dau sperante apoi sunt indiferenti..si se duc la alta laughing). Voi baietilor cand sunteti intr-o relatie va implicati emotional sau e doar asa de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Eu ma implic Emotional si asa e felu meu. Stiu ca pot sa Sufar daca lucrurile o iau pe aratura dar asa e felu meu.Baietii care nu mai pun Suflet ori au patit-o grav cu unele fete si acum sunt indiferenti ori se cred mari gagicari. Unii o fac din plictiseala dar se vede daca e asa.Un baiat care simte ceva pentru tine se comporta diferit de unul care urmareste doar sa te ..Pe langa asta trebuie sa intelegi ca si fetele au o mare parte de vina in ceea ce priveste unii Baieti si felu acestora de a se comporta. Unele nu au Sentimente si nu le pasa sa puna Suflet intro Relatie asa ca si baiatul de langa ele de ce ar facea-o? Mai sunt si aceeia care se amuza pe seama asta dar nu e oki pentru ca exista o vb :Odata si odata se intoarce Roata.Asa ca sper ca te-am lamurit.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Salut,imi place ca ai spus uni ca multe persoane care spun toti de parca ei cunosc toata lumea de pe planeta, in primul rand depinde varsta baiatului si maturitatea lui multi baieti inventeaza motivul RELATIE pentru a face sex cu accea fata desigur ca nu e frumos asa ceva dar nici voua nu va convine daca stiti ca unu sta doar pentru sex cu voi nici nu at accepta asa ceva asa ca si uni baieti sau adaptat si inventeaza relati pentru sex, alti baieti sau implicat dar au suferit grav in iubire atunci normal ca sau convins ca nu se merita sa crezi in fetele din ziua de azi, pentru ca daca tot nimeresti acelasi lucruri mereu vei generaliza intr-un final spund ca toate sunt la fel sau toti sunt la fel, in concluzie conteaza maturitatea care este egala da nu mereu cu maturitatea omului mental, le inteleg si eu pe multi ce relati sa ai la 15, 16, 17 ani sau 18 desigur ca sunt aventuri ar trebui sa exista prieteni cu benefici pana ne maturizam sa experiementam sexul ca apoi sa alegem partenerul potrivit

| ffkldmlasbvn explică (pentru RAY):

Buna.Am inteles si iti dau dreptate.Multumesc pentru raspuns! happy

| neutrino a răspuns:

Pentru distractie, baietii profita de naivitatea unor fete, la fel cum si reciproca este adevarata.

| Foxyyyy a răspuns:

Se implica si ei emotional, cand au cu cine. Cand nu, e doar ''asa de plictiseala'' si ca sa se foloseasca de ele.

| HaHaGirl a răspuns:

Acum nu le iau apararea, dar pe deoparte este si vina lor, cand te incurci cu cineva trebuie sa-l cunosti cat de cat, nu cred ca il consideri pe unu ''iubit'' daca tu-l cunosti de 3 saptamani nu stii nimic despre el si dupa te intrebi de ce ti-a tras teapa...este si vina noastra cand se intampla astfel de lucruri, stii cum se spune cand nu are ce-i trebuie acasa pleaca la alta

| robert00007 a răspuns:

Personal chiar nu stiu de ce unii isi bat joc dar pot sa iti zic ca nu toti fac la el eu unu ma implic 75%+ acu depinde si de cat timp sunt in acea relatie sau chiar daca sunt la inceput, eu ca persoana apreciez foarte mult o fata si le repect. Sper ca am ajutat