| anonim_4396 a întrebat:

Exista paysafecard la Posta Romana?(nu vreau site-ul celor de la paysafe vreau un raspuns concret)

Răspuns Câştigător
| S3bastian a răspuns:

Nu stiu daca au la Posta Romana, insa eu imi iau paysafecard de la terminalele zebrapay. Au si ei multe puncte de vanzare.

| AndreiC13 a răspuns (pentru S3bastian):

Zebrapay poti fi mai explicit?laughing

| S3bastian a răspuns (pentru AndreiC13):

Sunt un fel de atm-uri (care nu apartin de nici o banca) cu dungi albe & negre amplasate in mai multe magazine. Au lista pe site www.zebrapay.ro.

4 răspunsuri:
| Madellina a răspuns:

Nu stiu nici eu daca exista, dar eu imi cumpar din magazinele cu aparate paypoint.

| ioanc1010 a răspuns:

Da la oficiile informatizate -Vpn