| Samir1990 a întrebat:

Am și eu o curiozitate, fetelor. Voi, înainte să vă întâlniți cu un băiat, cum vă pregătiți mai exact în ce privește igiena, vă spălați pe dinți, pe limbă vă periați? Vreau să știu și eu cum vă pregătiți voi din punct de vedere al igienei corporale, cum vă spălați pe corp, ce produse de igienă folosiți, dacă vă curățați și limba nu numai dinții (sunt multe persoane care omit acest aspect, de a-și curăța limba de enzime...) pas cu pas și cât timp vă ia în general ca să vă igienizați, cum vă spălați în zona intimă, dacă vă parfumați sau vă dați cu deodorant în zona intimă șamd?
Aștept cât mai multe răspunsuri de la voi, răspunsuri serioase happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare stupidă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu deodorant in zona intima loool

poate sunt fete care se spala din obicei asa... nu doar cand cunosc pe cineva

| RAY a răspuns:

Pai fizicul nu conteaza pentru baieti, asta spun multi, deci ce sens are sa ai grija de igiena ta? normal ca nu se aranjeaza deloc ca na baieti vad sufletul acelei fete, barbati de azi tarfele masculine de maine

| ASMA14 a răspuns:

Tu te speli doar cand ai o intalnire pe dinti si in zonele intime?