| analia_6778 a întrebat:

Am si eu o curiozitate: o sa sangerez mult dupa primul contact sexual?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de organism.
În mod normal nu ar trebui să sângerezi extrem de abundent ci să iasă câteva picături de sânge.
Totuşi, există destule cazuri în care sângerarea nu apare deloc.
Dacă totuşi vei sângera abundent, atunci înseamnă că e o problemă.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Normal e sa sangerezi putin sau daca ai himenul elastic chiar deloc.Insa nu sangerezi mult daca e

| BeTheBestAndFu*kTheRest a răspuns:

Nu.
Eu nu am sangerat deloc... dar e ceva normal sa sangerezi asa putin...

| ranni a răspuns:

Pregatesteti ligheanu si un dop...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poate si o luna

| valerica_3052 a răspuns:

Nu iti va curge 3 picaturi