| TeodorescuM a întrebat:

Este normal ca dupa primul contact sexual, prima data cand sunt pe stop sa sangerez foarte tare?

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Da.deoarece ti s-a rupt himenul

| Lummy a răspuns:

Poate e normal sa iti curga mai mult sange, ca ai avut primul contact si ti s-a rupt himenul...nu iti face griji (doar daca iti curge la fel de mult si in continuare e indicat sa vb cu ai tai).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e prea normal.Cel putin la mine, nu a fost asa, mi-a curs normal.Mai bine te-ai duce la un doctor.

| alina0000 a răspuns:

Imi pare rau ca parintii nu te-au informat, si eu am patit multe, si am avut noroc cu un doctor in medicina generala, si psiholog ce ma incurajat mereu.iti pot da adresa de email a lui rotariu_sorin73@yahoo.com

| Mister_2354 a răspuns:

Da
. e adevarat...