| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand faci sex oral sau anal si baiatul isi da drumul in tine, este posibil sa ramai gravida? Multumesc!

9 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Hmm. doar daca faci anal si se scurge apoi sperma spre celalalt orificiu. laughing

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Atunci când îi faci oral băiatului, nu ai cum să rămâi gravidă.
Iar prin sexul anal care se sfârșește în tine, nu, nu ai cum să rămâi.
DAR! Poți lua anumite boli.
Și cel mai bine e să vă protejați.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| Cristiann25 a răspuns:

Scuipi sau inghiti?

| justsummer a răspuns:

Daca spermatozoizii nu ajung in vaginul tau atunci nu risti sa ramai insarcinata.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Nu. Singurul mod in care poti sa ramai insarcinata e sa faci sex normal si sa isi dea drumul in vagin la tine.

| rem1x70 a răspuns:

Pai daca faceti sex si ii vine sa isi dea drumul acelui baiat si spermatozoizi ajung la tine in vagin este posibil sa ramai insarcinata dar daca ai facut deja asta si el si-a dat drumul la tine in vagin eu zic ca e mai bine sa te duci sa faci testul de virginitate si chiar daca ai naste sa nu te panichezi pentru ca este copilul tau si sa nu il avortezi ori ce ai face sa ai mare grija cu asta nu glumesc big grin

| Andrei63673 a răspuns:

laughing ce intrebare ridicola

| alin1111111111111 a răspuns:

Daca isi da drumul in fundul tau nu prea e sanatos pentru tine...