| Ana19902000 a întrebat:

Poți rămâne gravida dacă ești virgina, dar totuși a fost un contact între organe fără sa se fi întâmplat nimic? Sa rămâi prin lichidul acela

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Te referi la "frecare între doi parteneri goi? "
Atâta timp cât nu ai întreținut relații sexuale ADEVARAT încă ești virgina.

Lichidul preejeculator are rolul lubrifiant pentru piele penisului..la fel și a femeilor.

Dacă vrei să te dezvirginezi iti trebuie un penis REAL

| Ana19902000 explică (pentru QElenaBoghiu):

Exact, asta s-a întâmplat. dar ma gândeam ca poți sa rămâi doar din lichidul acela. Specific ca mestruatiile îmi sunt neregulate, îmi vine cam o data la 2/3 luni

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Ana19902000):

Atâta timp cât ești virgina nu poti rămâne gravida.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca a fost contact inter rgane, atunci nu maie sti virgina, a sta este foarte lar.
Iar daca joaca s-a intamplat la intrarea in vagin si cumva a existat ejaculare, sau v-ati jucat dupa o masturbare cu ejaculare, atunci sansele sunt si de sarcina, cu 1 singura conditie, ca fata sa fie in perioada fertila.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Vrăjeală rolling on the floor
Cred ca și a tras-o cu un evreu rolling on the floor
Și la mințit pe "Dumnezeu " ca e virgină

| Willis a răspuns:

Ne-am jucat și eu cu soția așa la început. Deci frecare cu penisul pe clitoris direct, până la ejaculare pe păsărică. Știam că fiind virgină nu are cum să rămână gravidă. Și nu o dată, ci câteva luni de zile, ne plăcea la amândoi. Asta până la ziua cea mare când am fost de acord să o introducă înăuntru.

| Bernardus a răspuns:

Da, eu am fost facut prin frecarea intre rinichii mamei si pancreasul tatei, e pericol mare cu frecarea intre organe. Am uitat sa mentionez faptul ca sunt Iisus Hristos si mama a ramas gravida cand era virgina, e pericol mare cu 'mniezo asta... Oricum, poti 101% sa ramai insarcinata prin lichidul acela, e periculos rau lichidul acela, sa nu cumva sa te atingi de lichidul acela, ca ramai cu tripleti

| DanyDav a răspuns:

Fii mai explicita, cum s-a intamplat, a ajuns sau nu in vagin?

| Realli a răspuns (pentru DanyDav):

Aveau hainele pe ei, și a țâșnit lichidul acela direct!?

| Ana19902000 explică (pentru DanyDav):

Nu s -a ajuns sa introducă penisul in vagin, a fost doar o frecate/masturbare. a ejaculat pe mine, nu in zona intimă

| DanyDav a răspuns (pentru Ana19902000):

Deci nu ai cum sa ramai insarcinata asa!