| glamour a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Saliva omoara spermatozoizii? Argumenta-ti.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

You made my day, dude! N-am mai ras asa de nu mai tin minte!

| florg78 a răspuns:

Nu,nicidecum saliva nu afecteaza cu nimic, cam primitiv dar o poti folosi ca si lubrefiant

| Rotciv a răspuns:

Nu-i omoara, este chiar un mediu benefic pentru ei. Daca cumva te referi la oral nu-ti fa probleme. Te speli odata pe dinti, manci ceva si e totul ok happy.Iar daca nu ...atunci trebuie sa stii ca saliva este un lubrifiant natural care se foloseste de cand lumea.

| DeathIncarnate a răspuns:

Saliva iti omoara tie Neuroniirolling on the floor)))

| alalexandra a răspuns:

Mai bine da-i cu apa

| dulkica a răspuns:

Din contra, este singurul lubrifiant care nu omoara spermatozoizii.

| bastiu03 a răspuns:

Da, deoarece acidul pe care il degaja cavitatea bucala este ca un fel de otrava pentru celulele reproducatoare masculine.

| smirnoff a răspuns:

De ce? Nu vrei sa inghiti organisme vii?laughing)