| BuBBlesykeSs a întrebat:

Am si eu o curiozitate si nu stiu de unde sa incep laughing.
De ceva timp am început să-mi provoc singura asa numitul "squirt" si nu prea imi vine a crede pentru ca nu as fi crezut ca pot ajunge până aici...
Bine nu am mereu, pentru ca nici nu ma prea masturbez mereu (dar înainte cand o faceam destul de des tot nu ajungeam pana acolo) si tin sa mentionez ca nu am avut nici multi parteneri sa-mi pot da seama de asta, oare din cauza asta nu am stiut pana acum? N-am simțul "ala " bine dezvoltat? laughing
Merci ♡.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Niciodată nu va semăna un orgasm cu altul, din cauza asta.
O să vezi că va fi din ce în ce mai ușor, dar asta nu înseamnă că se va întâmpla la fiecare „încercare". Și nici că vei reuși dacă faci sex cu un partener - e nevoie de ceva mai mult „antrenament" pentru asta, și nu numai pentru tine.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ti-a facut vreunu sex oral?

| BuBBlesykeSs explică (pentru RAY):

Da de ce?

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Pai si ai simtit asta?

| BuBBlesykeSs explică (pentru RAY):

Nu

| Sofer a răspuns:

Nu ai avut simțul dezvoltat dar l-ai descoperit. Ii dai la partener un squirt.

| BuBBlesykeSs explică:

As fi vrut sa ti zic ceva, dar ma abțin laughing)