| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o fata de 14 ani care imi place de ea si nu prea stiu cum sa ii atrag atentia.

Cum sau ce as putea face sa pot sa ii atrag atentia?

Daca ati vrea sa ma ajutati si pe mine ma puteti gasi la adresa de Florin_vectra2009@yahoo.com

Cu respect "Cosmin"

Răspuns Câştigător
| zRainbowx3 a răspuns:

Salut, eu cred ca ar trebui sa fii mai sociabil cu ea si sa faci glume : mai explicit fa'o sa rada, fetele adora asta. Dar nu fa glume pe seama ei pana va imprieteniti calumea si in final o inviti prin parc, la un suc, depinde unde cadeti de acord sa mergeti, daca ii spui din prima ca o placi o sa te ia in gluma, daca esti amuzant si sentimental te va aprecia. Sper ca te'am ajutat :3.

1 răspuns:
| ClauA17 a răspuns:

Pai ar fi bine sa vorbesti mai mult cu ea, 2 saptamani ar fi de ajuns. sa o inviti in oras sa va intalniti si asa si dupa aceea sa ii spui direct ca o placi foarte mult si ai vrea sa ai o relatie cu ea. funda? :d