| DJBlade69 a întrebat:

Primiti puncte daca ma ajutati!
Deci am o situatie mai delicata, parerea mea:
-sunt in italia la roma invat aici din septembrie 2010.Imi cam place de o fata, dar ea nu prea o intereseaza de mine.Cand ma uit la ea si ma vede incepe sa ma intrebe ce ma uit la ea etc.
Cum as putea sa procedez? Sa ii atrag atentia pe chestia asta? Sa o fac sa ma placa cat de cat.Azi e ziua mainelor curate in Italia. La ora de Stiinta am mers la baie sa ma spal pe maini(un gest facut ca sa ii atrag atentia profesoarei ca respect si eu astea). A venit si ea pana la urma.Sa purtat ciudat cu mine. Parca nu ma mai ignora si restul.
Stiu ca e ceva prostesc sa intreb asa ceva. Dar cer ajutorul fetelor in special pentru ca ele stiu mai multe(presupun).

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Pai ma cand esti in public nu vrea sa se afle ca poate te place. adica in public nu arata ca si cum te`ar placea dar in privat arata chestia asta. Eu asa cred... GL!

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Dragul meu se joaca cu tine acum vezi si tu ce faci sa nu te indragostesti si pe urma sa fii bataia ei de joc bafta

| DJBlade69 explică:

Smile poate ai dreptate dar...nu vrea sa vorbeasca cu mine.Cand ma vede imi spune sa plec de langa ea etc.

| Shadow_4261 a răspuns:

Cauta-ti alta fata! S-au daca nu fa pe baiatul rau laughing nu mai fi asa de calm fa si u glume ajut-o cu ceva nujj ce sa zic. bafta

| 111111_3167 a răspuns:

Daca ea te ignora ignoro si tu,indragostestete de alta si gata,eu asa faceam cind o fata nu ma baga in seama,si mergea totul bine, n-are folos sa te tii dupa ea daca ei nu-i place de tine, apropo eu is baiat.