| victory a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.imi place mult de un baiat, vb cu el pe mess...parca ma place si el dar...nu-s sigura...cum as putea eu sa-i atrag si mai mult atentia?

Răspuns Câştigător
| steff a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa ii propui sa va intalniti.Asta e singurul mod in care iti poti da seama daca te place cu adevarat sau daca tu il placi.Comunicarea este cheia!(face 2 face, nu pe mess:p)Bafta!

1 răspuns:
| oana_2980 a răspuns:

Pai spune ca iti place aceeasi muzica ca si el, lucruri etc.