| jokrr a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete. Iubiti baietii, barbatii care se epileaza? Care se epileaza pe corp, nu la zonele intime (penis si subrat)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Devi muiere ceea ce nu e prea mascul, esti mascul

| jokrr explică (pentru RAY):

Asta cred si eu

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu imi place un baiat doar pentru ca are sau n-are par pe corp. Cred ca am ajuns totusi suficient de dezvoltati cat sa nu mai luam in considerare astfel de aspecte. Cat timp se face la zonele intime unde deja tine de igiena, e de ajuns, restul e strict decizia lui si nu ma deranjeaza nici daca are nici daca n-are par.
Personal nu-mi place nici parul de pe piept, dar nu mi se pare obligatie sa-l dea jos.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, barbatii adevarati nu se epileaza!

Răspuns utilizator avertizat
| Bubu3579 a răspuns:

Nu,nu îmi place.Mi se pare penibil. Acum când ma epilez eu trebuie sa stau sa ii iau si lui benzi epilatori?