| Noname768568 a întrebat:

Am si eu o intrebare acum 15-16 zile am avut contact sexual cu o curva si am folosit prezervativ doar ca in timpul actului sexual s-a rupt prezervativul si cand am simtit am scos-o. Care este riscul unei infectii sau dupa cat timp as putea sa fac un test de sange. Tin sa mentionez ca tipa respectiva a spus ca nu are nici un fel de boala si ca pot avea incredere in ea ca nu am patit nimic doar ca tot nu sunt eu convins 100% si ma simt ciudat ca sa nu se fi intamplat ceva. Ca pana la urma e ceva serios

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice boala/infectie cu transmisie sexuala (BTS) in afara de HIV sau virusul HPV, si-ar fi manifestat facut deja prezenta/existenta pana in prezent. Din pacate in cazul barbatilor depistarea prezentei acestor virusi se poate face foarte greu sau uneori chiar deloc. Posibilitatea de a exista vreo infectie cu transmisie sexuala dintre cele comune/frecvente se poate exclude din moment ce au trecut mai mult de 2 saptamani de la data intretinerii sexului. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Acuma daca vroia cineva sa fie rautacios spunea "nah mai du-te". Esti constient ca nu te poti baza pe spusele ei nu? Mergi si fa-ti o analiza de sange acum ca nu are nimic ii spui pentru ce ai nevoie si vei afla. Daca nu iti iese nimic refa analizele la o saptamana 2 inca o data sa fi sigur si nu mai face cu nimeni nimic nici prostituata nici alta femeie

| sweetangels a răspuns:

Avem si noi o intrebare acum: mai mergi la curve?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru sweetangels):

In mod absolut sigur NU ti-ai pus macar chiar si o singura data urmatoarea intrebare si anume : In ce mod isi satisfac dorinta si necesitatea de a intretine contacte sexuale persoanele celibatare? De asemenea nici intrebarea cum de cea mai veche meserie din lume este ''curvasareala''. laughing Sau totul se datoreaza faptului ca moralitatea ta este atat de profunda incat nu-ti permite sa-ti pui asemenea intrebari. rolling on the floor

| sweetangels a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da e profunda, nici nu ma pot gandi sau filozofa pe subiecte gen de ce mult prea inteligentii aleg sa le-o traga curvelor. Pana la urma o fac pe propriul lor risc, iar asta e bine!

| Noname768568 explică (pentru sweetangels):

Clar nu