| SunshineSunrise a întrebat:

Am și eu o întrebare. Am avut până acum doar 4 acturi sexuale, iar eu am himenul elastic. Având himenul elastic nu se rupe. Sunt confuza. Mai sunt sau nu virgina? Care sunt dezavantajele himenului elastic? Lamuriti-mă va rog, va dau funda.

Răspuns Câştigător
| Evolettee a răspuns:

Din punct de vedere moral, nu mai esti virgină deoarece te a penetrat un penis deci in asta consta virginitatea, nu dacă mai e sau nu himenul acolo.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce tip de himen ai! Daca perforatia este mare si putulica baiatului este mica, sau subtirica, atunci nu poate "rupe" niciodata himenul, ca nu are cu ce.
Dar, se poate rupe cu un altul, care este mai "dotat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofofof.O femeie este virgina atat timp cat nu face sex.Nu conteaza daca are sau nu himenul rupt.Pai nu sunt dezavantaje... dimpotriva.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu mai esti virgiina de la primul act. Avantajele? Altii vor crede că esti, daca il vad acolo.