| plosnitapufoasa a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ati avut vreo data o aventura cu un baiat/fata pe cu,,, care sa nu aveti o relatie? dupa aia sa fiti pr si atat?
Cum vi s-a parut. astept raspunsuri. sunt curioasa.

Răspuns Câştigător
| NewMechaa2001 a răspuns:

Da am avut, doar ca atunci eram indragostit de ea, dupa aceea am ramas prieteni, si nu am mai vorbit deloc, nu ne-am suparat unul pe celalalt, doar ca nu mai vorbim, ne salutam si atat!
Atunci mi s-a parut foarte bine, deoarece doar cu gandul la ea eram si aveam multe fantezii cu earolling on the floor
Oricum a fost frumos!tongue

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Da..am avut un fel de „relatie "fara obligatii, dar dupa am inceput sa iubesc si a iesit totul aiurea asa ca nu-mi mai trebuie.

| plosnitapufoasa explică:

Nu ma framanta nimic doar eram curioasa. decord cu tine NewMechaa2001 "a fost frumos" si n-o sa mai fie haha

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Stii foarte bine ca cele mai multe aventuri asa sunt. De fapt o aventura nu are decat un scop. Odata atins, urmeaza o alta aventura.

| Lavinutza48 a răspuns:

Da eu chiar de curand de vreo 2 saptamani! ..Foarte urat! te simti aiurea. nu ai cum sa il privesti ca pe un prieten fiind fata, pentru el probabil nu e nimic neobisnuit ca asa sunt baietii! Dar daca pe tine nu te deranjeaza e okhappy desi nu prea cred daca ai pus aceasta intrebare! am impresia ca te framanta. Eu ti-am spus din postura mea deoarece ma simt foarte nasol