| Ţiiţţţu a întrebat:

Hey lume...am si eu o curiozitate : cine e minor pe acest site?
Sunt tare curioasa...astept raspunsuri si fiti sincerilaughing

Răspuns Câştigător
| unbaiat_2826 a răspuns:

90% is minori, deci prin urmare 90%din raspunsuri n-ar trebui luate in considerare

26 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Cred ca doar vreo 15-20% din userii de pe acest site nu sunt minoriwinking si da sunt minorahappy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu am 15 ani big grin
da ce conteaza?

| iulia972 a răspuns:

Eu am 13 duminica fac 14:-pbig grin

| ascovit a răspuns:

Eu nu sunt minoralaughing, sunt preadolescenta(12ani), insa sunt destui minoi pe site, si atata timp cat stau aici pe site si sunt niste useri "demni", nu cred ca ne deranjeaza. Insa daca sunt sacaitori( de altfel si cei mai mari sunt), deranjeaza, sinnu cred ca ar trebui sa o ne deranjeze niste useri doar dupa varsta.
Insa sunt si eu curioasa!

| pufulete17 a răspuns:

Buna! Eu!

| XK a răspuns:

Cu o mana ridicata declar ca sunt minor si ma mandresc cu asta!

| jojo_2491 a răspuns:

Doar copii pe aici?

| ellalove a răspuns:

Eu am 14 anibatting eyelashes sunt foarte sinceratongue

| vεηiη a răspuns:

Eu. Am 16 ani, sincer.

| lolly a răspuns:

Buna, nu conteaza varsta site`ului. Nu este pentru persoane 18+, este pentru orice varstawinking

| Catherine a răspuns:

Hi! eu ink st minora blushing

| mady_8925 a răspuns:

Euuuuuu 15 aniwinking

| FlyingSoul a răspuns:

Sant multi minori n-ai tu grija!

| AnnaS98 a răspuns:

Eu. am 13 :p

| Marius96 a răspuns:

SAll si eu am 15 ani rolling on the floor

| RobYnRobYn a răspuns:

Am 13 ani dar cateodata mai intra mami si-mi face puncte(chiar nu stiu la ce folosesc astea dar...)

| Miii a răspuns:

Buna. Cam 50% sunt minori. sau chiar mai mult.winking
PS: si eu sunt minorahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 12 ani straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 jumate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unbaiat tu sincer n-ar trebui sa fi luat in considerare da` iaca te-am luat eu si apropo invata sa scrii adultule
cocalari straight face

| TRN a răspuns:

Cam 65% din populatia TPU sunt minori+ minebig grin

| Delisha_4359 a răspuns:

Eu b-)

| eudemonica a răspuns:

Eubig grin

| Dragooos223 a răspuns:

Am 12 ani

| JoRjEEEEE a răspuns:

Si eu sunt minor, pentru un, am 17 ani big grin

| anamarya_2084 a răspuns:

Eu am 13 any