| dragutza_6946 a întrebat:

Am si eu o intrebare cand ati facut dragoste prima data cum a fost? vreau raspunsuri sincere si fara injuraturi sau ceva de genu.va multumesc anticipat si astept raspunt. Cel mai bun rasp primeste fundita...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,pai prima data nu mi-a fost usor,am fost emotionata si timida dar pot spune ca a fost destul de bine,deoarece prietenul meu m-a facut sa ma simt bine si m-am simtit iubita de el.
Prima data e putin mai dificil dar apoi nu vei mai avea treaba,vei simti placere,prima data s-ar putea sa ai dureri dar nu exagerate,si nu dureaza mult,cand se rupe himenul iti curge sange dar nu in cantitati mari,in plus se poate s anul curga deloc,depinde de fiecare fata.
E un moment special pe care nu il uiti niciodata, de acea aceasta experienta trebuie facuta cu persoana in care ai incredere si pe care o iubesti, altfel poti avea pareri de rau.