| anemonaaa3 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata, poate chiar ridicola. Dar chiar nu stiu pe cine sa intreb... acum 8 luni am avut prima mea relatie intima, de atunci nu s-a mai intamplat nimic. Si acum vine intrebarea, daca as face acum dragoste s-ar simit vreo diferenta? Si-ar da seama partenerul meu ca nu e pentru prima data? Vreau niste raspunsuri sincere, dar fara jigniri va rog!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, partenerul tau si-ar da seama ca nu mai esti virgina. Himenul nu se reface niciodata, peste 50 de ani daca ai mai face sex si tot nu ar fi ca prima data.

| mona a răspuns:

Si-ar da seama ca nu e prima data

| neutrino a răspuns:

Totul depinde de cata votca bea inainte si de cat de mameluc este.

| Oana92 a răspuns:

Daca are experienta isi va da seama, daca e incepator nu prea cred pentru ca daca ai facut sex doar o data probabil inca esti destul de ``stramta``. Si totusi cel mai bine ar fi sa-i spui adevarul inca de la inceput, te va aprecia mai mult daca esti sincera cu el decat daca il minti si isi da seama.Increderea in cel de langa tine este o cheie importanta intr-o relatie. Bafta!

| Razorsharp a răspuns:

Nu isi da seama, nimeni nu sta sa analizeze daca himenul ti-e rupt sau nu.De obicei la prima "intalnire " iti dai seama din cauza ca e mai neindemanatica fata, neavand experienta.

| 2AN7 a răspuns:

Da isi da seama ca numai esti virgina deoarece nu iti mai curge sange ca la inceput... daca erai virgina iti curgea sange.Da poate e o diferenta. O sa te simta mai stramtaa. :] prea mare pauzarolling on the floor accelereaza relatia smug

| RaZZyGabriel a răspuns:

LoL normal ca si-ar da seama ...doar nu mai esti virgina ..nu mai curge sange la ca la inceput