| Amalia2305 a întrebat:

:*am si eu o intrebare(mai mult pentru fete, dar si pentru baietihappy )cum a fost prima data cand ati facut dragostehee hee? cum v-a luat iubitul regretati? daca da, de ce? cat de dureros a fost? chestii din asteabig grin... cel mai detaliat raspuns primeste funda, restul vot:* love struck
P. S. : multumesc anticipat!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Dark_8275 a răspuns:

Pai cum sa iti explic e ceva dureros dar e si placut totodata daca faci din inima acel lucru o sa simti placere daca faci doar pentru a te scapa de virginitate no sa fie placut depinde de parteneru pe care il ai si cata experienta are in acest domeniu... Funditabatting eyelashes

| daniel_3747 a răspuns:

Pai... a fost bene te ia valul si daca nu iti dai seama o sa regreti...