| deeapanda a întrebat:

Hey lume voi la ce varsta ati facut prima data dragoste? nu va sfiiti sa-mi ziceti adevarul pentru ca nu vreau sa-mi incep viata sexuala pe baza raspunsurilor voastre rolling on the floor e doar un sondaj [tema straight face de fapt ] vreau raspunsuri sincere!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Daca incepeti de la 12 ani inseamna ca sunteti cu*ve nu altceva ce naib* la 12 ani? de ce nu incepeti la 5 daca sunteti asa usuratice si proa*te si usuratici si pro*ti numa pe prostii, asteptati mai 5-6 ani, ati asteptat 12 si nu mai puteti astepta 5-6 ani

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

24 de ani si jumatate.

| xFaith a răspuns:

19 ani fara 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 aproape de 13

| Labyrinth a răspuns:

La 6 ani, când domnul educator mi-a oferit o bombonică cerându-mi să-mi dau pantalonaşii jos.

| pursisimpluAlex a răspuns:

La o zi dupa ce am facut 14 ani big grin

| jennyyyy a răspuns:

16 ani!

| Mentosanaa a răspuns:

15 ani

| acebv a răspuns:

12 ani juma

| Andreea_Alexandra_Balog_1984 a răspuns:

Inca nu da oricum ar trebui sa iei singura decizia asta nu pe baza faptelor altora