| AnonymousSSR a întrebat:

Am si eu o întrebare happy Când penisul meu este mort, adică "doarme" se decaloteaza complet fără nicio problema nu am durere deloc, la fel si când este în erecție big grin doar ca nu sta decalotat decât doar, daca țin de el. de exemplu cum au aia din filme porno laughing ca sa zic asa mai pe înțeles. Si daca nu tin de el acea piele care acoperă capul ajung pana la acel canal cum ii se zice in popor "piele întoarsă" si acolo se oprește! big grin

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normala tendinta preputiului de a reveni in pozitia normala pentru a-si indeplini adevaratul sau rol, adica cel de a proteja glandul (capul) de o eventuala/posibila/probabila afectiune din partea factorilor externi. In consecinta penisul tau este perfect functional. Fii fericit. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ai descris exact o situație normală. Nu trebuie să stea „ca-n filme"! Ăia de obicei sunt circumciși (nu prea mai au de loc piele cu care să-și acopere glandul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul tau nu este circumcis, de asta nu e cum vezi tu in filmele porno. Poti merge la medic si sa ai parte de circumcizie daca chiar vrei sa fie asa, daca nu, nu e neaparat, nu o sa iti incurce cu nimic viata sexuala daca e necircumcis.

| Creierash a răspuns:

Si intrebarea care este?