| mosu_9772 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce va determinat sa deveniti membri TPU?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Doresc sa ajut! Singurul lucru. Sa vad, sa simt ca cineva apreciaza sfatul meu, linistesc un suflet ratacit, daruiesc o vorba buna celui care nu are de unde primi, din alta parte...Atat!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu m-am întors, am plecat o dată.
De ce? Nu știu!
Poate să dau un sfat deși nu toți împărțim aceeași părere.
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Deoarece a-m vrut să -mi fac noi prieteni, dar nu ştiu dacă a-m reuşit, s-au doar a-m deranjat cu întrebările mele, oricum bună întrebare pusă de tine la dragoiste şi sex.

| Silvia a răspuns:

Mi s-a părut un site interesant, pur şi simplu.

| stefangeles a răspuns:

Imi place sa ajut... big grin pe bune si in viata reala nu doar aici cu sfaturi si aflu lucruri noi toata ziua, mai e caeva si rad copios la unele intrebari big grin

| marla a răspuns:

Am vazut niste intrebari deosebite, stupide, banale... si nu m-am abtinut sa nu le raspund mai ales ca de multe ori am ras bine =) desigur erau si oameni care cu adevarat aveau nevoie de vreun sfat si m-ma dat si eu cu parerea =)

| Alina. a răspuns:

Pentru ca imi place sa dau sfaturi, sa ajut orice persoana... poate chiar sa aflu lucruri noi adresand si eu diferite intrebari tongue

| Dodolo a răspuns:

Imi place cand sunt ajutata, cred ca si altora le place cand sunt ajutati asa ca eu ma ofer sa ajut happy
si in + simt ca fac parte dintr-o familie mareee >big grin

| Liberty a răspuns:

Plictiseala...

| NthtoShare a răspuns:

Imi trebuia un program si mi-a fost lene sa caut pe Google, dar ca sa ma bag la categoria ta: din dragoste (emisiune prezentata de Mircea Radu...) laughing

| shini a răspuns:

Ca sa pot ajuta si sa fiu ajutata cand imi e greu.

prietenii chiar si cei mai indepartati sunt ca o comoara cand te fac sa zambesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nimeni nu ma cunoaste si pot spune ceea ce simt fara ca nimeni sase supere

| verosweet a răspuns:

Sa ajut si sa aflu parerile oamenilor, imi place sa ajut si sa dau sfaturi, daca pot...happy