| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cind am ciclu pot sa intretin relatii sexuale

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar exista un risc crescut de infectii pentru ambii parteneri.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi întreţine relaţii sexuale chiar dacă eşti în perioada menstruaţiei, dar trebuie să fii mult mai atentă la igienă deoarece organismul tău este mai sensibil în perioada aceasta. Deci nu uita prezervativul!

| Sara a răspuns:

Poti dc sa nu poti? dar acolo este ca o rana deschisa, gata gata sa primeasca ft usor diferitebacterii, si este o poarta spre multe boli. Este neigienic, si dezgustator, chiar si cu prezervativ. Chiar nu mai poate astepta 4 5 zile? Nu te judec, stiu, cand vine pofta, n ai ce face, dar, incercati sa va limitati.
Sa auzim de bine, pa pa.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Judeca ca poti dar nu este binewinking asteapta pana trece

| cioko19 a răspuns:

Poti, dar cum zice si @brigaela : exista un risc crescut de infectii pentru ambii parteneri, so.nu iti recomand.
Hai ca acum 3-4-5 zile suporti si tuwinking

| elyssa20 a răspuns:

Potii sa intretii relatii sexuale chiar si la ciclu, dar preferabil ar fi sa nu o faci datorita riscurilor si igienei. e decizia ta dar nu e prea placut, intelegi u .bafta.kiss

| r8driver a răspuns:

Da... nu rezisti 3-4 zile?

| r8driver a răspuns:

Dar nu mai mult?

| Liada a răspuns:

Dupa cite stiu nu se prea recomanda

| Ingerasull99 a răspuns:

Doamne, cum poti face asa ceva, mai bine baga repede un anal un oral si iti trece pofta poate! E foarte scarbos sa o faci cand esti pe ciclu, nu ti se face greata? Si da o poti face, daca te tine, ca nu te retine chiar nimeni, poate vaginul tau!

| costyn162 a răspuns:

Exista multe sanse de a ramane insarcinata dar si de a te infecta...Asa ca rezista si tu mai bine o saptamana...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
NU, nu este recomandat în această perioadă.
Este suficient timp după.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci sa inteleg ca fetele o cauta mai rau ca barbati nu? ...chiar nu va puteti abtine deloc mai sunteti mai rau ca iepuroaicele rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| rocky a răspuns:

Cand aiciclu nu poti intretine relatii sexuale!