| Clodmod a întrebat:

cine vrea sa imi raspunda. Voi cum v-ati cunoscut prietenul/-a? Cum a fost? happy Cel mai frumos raspuns primeste funda! happy

2 răspunsuri:
| Zeref a răspuns:

Poti cere direct niste sfaturi cum sa poti cuceri un baiat/fata.Nu trebuie sa pui acea intrebare in fata.

| Aki1 a răspuns:

Sti eu m-am intalnit cu iubitul meu intamplator ...eu eram pe afara cu verisoara mea care era iubita unei cunostinte de a lui ...vara trecuta s-a intamplat am stat pe afara, am vorbit etc etc si am pastrat legatura abia peste cateva saptamani am decis sa fim impreuna big grin