| Alex1999_9912 a întrebat:

Cine vrea Funda, Cel mai frumos raspuns primeste plus vot

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Buna! Draga Alex eu asi dori fundita aceea ca toata lumea si sa stii ca esti un dragut ca oferi fundite deci nu trebuie neaparat sa mi-o dai mie numai iti spun ce esti ff dragut si generospt ca dai funda
Bye Bye!

6 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

As avea nevoie de funda pentru ca imi doresc enorm sa devin expert TPU dar nutrebuie sa o primesc pentu ca nu am facut nimic pentru eawinking! Altadata sa nu mai pui astfel de intrebari ca te vor lua alti useri la cearta.sad

| MâţaD a răspuns:

Vreau funda pentru ca. vreau funda!happy

| albina a răspuns:

Acesta nu este un site pentru intrebari d egenu Cine vrea funda? E un site unde ajuti si esti ajutat, iar funda arata cel mai folositor raspuns primit. In loc sa pui intrebari stupide mai bine ai ajuta pe cineva raspunzand la o intrebare.

| Negative a răspuns:

Ce ai frate, te doar capu'?

| Alex1999_9912 explică:

Ultimu raspuns a fost frumos!

| alexandra11maria a răspuns:

Buna alex
eu in potriva nu vreau funda azi mi-am facut cont vrei sa-mi dai id-ul
tau? al meu este larisa_rbd2010 te astept pe messs