| Adelaide a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ai o trompa lasata pe spate mai poti avea copii?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se refera la trompa uterina (salpinge). Sincer, nu stiu exact ce vrei sa spui prin "lasata pe spate", dar daca te referi la faptul ca este malformata, prost pozitionata, atunci s-ar putea sa ai niste dificultati in a ramane insarcinata. Mai mari daca malformatia e bilaterala, mai mici daca e doar pe o parte. Dar in mod sigur vei putea avea copii folosind toate metodele pe care medicina le cunoaste.

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Care din ele, din dreapta sau din stanga, sper ca nu glumesti, sa te referi la tompa elefantului.

| elena a răspuns:

Am revenit... daca sunt legate trompele si asta o face numai un medic, nu poti face copii.

| simona24 a răspuns:

Poti sa ramai insarcinata si daca ai o singura "trompa".

| dreamerlainen a răspuns:

Ce fel de trompa? laughing

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Mergi la doctor, poate sa-ti fie mai rau daca nu te duci la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma maria mam vazut cateva intrebari ciudate tare mai sus un pic.acum si tu? care trompa mai fata, ce trompa? poate te-ai costumat in elefanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca trompa iti ajunge pe spate e un lucru bun, Daca trompa e in acelasi timp in erectie e si mai bun, daca o bagi precis ramai, succes big grinlaughing

| secret2310 a răspuns:

BUNA" MARIA"... cel mai simplu e sa faci un "control" pe Google, si afli tot. Si daca ai trompa lasata pe spate nu ai fi singura, sotia mea e la fel si a facut 2 copii sanatosi. Asa ca nu- ti fa probleme asa ca "dai blana "nu sta