| anonim_4396 a întrebat:

Daca, mai am o jumatate de ovar si o jumatate de trompa, mai pot face copii?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In Bucuresti exista clinici foarte bune de combatere a sterilitatii.

| M.J. a răspuns:

Asta trebuia sa iti sp un ginecolog...eu una nu am auzit de asa ceva

| eni a răspuns:

De ce nu intrebi un ginecolog? El stie cel mai bine, nu te lua dupa niste raspunsuri date la nimereala.Multa sanatate, si curaj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing scuze dar nu ma pot abtine, cred ca nu trebui sa faci copii pana nu stii elementarul- femeile au 2 ovare si 2 trompe care duc la 1 uter. Acuma te intreb cum poti sa ai doar o jumate dintr-un ovar ca doar n-ai cum sa-l tai in 2 ca pe paine... Da poti sa ramai insarcinata doar cu 1 ovar si 1 trompa, dar mai greu. Consulta specialistul si vezi parerea lui!