| Anonima123A a întrebat:

Poți modifica o intrebare lăsată pe TPU?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
Trimite mesaj adminei si rogi sa iti modifice intrebare.
O zi buna sa ai:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Postările tale ( întrebări sau răspunsuri ) pot fi editate/modificate de către tine timp de DOAR 24 de ore după postarea lor!
După ce trec cele 24 de ore, NU mai ai posibilitatea să le editezi, le poţi doar şterge.

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Poti edita DOAR intrebarea ta si NUMAI in ziua respectiva sau a doua zi.
Intri pe http://www.tpu.ro/site-users/questions/ undeva cu rosu scrie editeza, dai clic corectezi, dai trimitere si gata.In cel mult 10 minute vei vedea pe site postarea corectata.

| Anonima123A explică (pentru Fatamuntilor):

Ceva cu roșu imi apare doar sa sterg!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Anonima123A):

Inseama ca a trecut mai mult de 2 zile. Poti incearca la contact, poate te ajuta Cristina!

| Anonima123A explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc frumos!