| bby07 a întrebat:

daca am facut-o cu iubitul meu de cateva ori, si nu si-a dat drumul niciodata in mine, si mie nu mi-a venit de doua saptamani, ce se intampla cu mine?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista o posibilitate destul ed mare da fi insarcinata (30%, de la lichidul preejaculator). Fa un test de sarcina din prima urina de dimineata. daca nu esti insarcinata, mergi repede la ginecologul tau, caci inseamna ca esti bolnava. Orice intarziere care depaseste 10 zile, in absenta sarcinii, impune consult ginecologic.

| Sara2 a răspuns:

Ia un test de sarcina, daca iese negativ astepti sa iti vina, si pe viitor folositi prezervativul
daca nu vrea sa il foloseasca si incepe cu chestii gen "nu se intampla nimic" atunci inseamna ca nu te merita, si tu te expui la riscuri mari

| pick1990 a răspuns:

Intr-adevar un test de sarcina ar fi indicat, dar nu cred ca asta este probabil. Probabil ai parte de niste schimbari hormonale si iti intarzie...

| GirlLăvHell a răspuns:

Iti intarzie ciclul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi cazul sa iti cumperi un test de sarcina, sau un control.

| ananyyo a răspuns:

Ori esti insarcinata, ori ai dereglari hormonale.in ambele cazuri trebuie sa consulti ginecologul. poti ramane insarcinata si fara ejaculeze in tine, lichidul pre-ejeculator poate contine spermatozoizi.sarcina=1 bucata spermatozoid+una bucata ovul fertil.bafta!

| HelloKittyA a răspuns:

Dereglari hormonale! Mie mi se intampla foarte des...Asta vara imi venea de 2 ori pe luna si ma tinea cate o saptamana si ceva! Deci eu eram "libera doar o saptamana si ceva!rolling on the floor Dar asta e a trecut..la mine e si varsta pentru ca am 16 ani..acum nu stiu ce varsta ai tu!:*