| Florinacristina a întrebat:

Buna, am o intrebare, poți ramane gravidă daca amabii sunteti îmbrăcați dar el se excită si te atinge in zona intimă?

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da, categoric. Si daca se uita la tine si e excitat te lasa insarcinata, eu zic sa-i dai peste fata cand il vezi ca se uita la tine.

| aneliram a răspuns:

Daca sunteți îmbracați nu rămâi, gravidă sigur.

| Musca88 a răspuns:

Sanse mari

| ceafostodata a răspuns:

Clar nu din moment ce amândoi erați îmbrăcați, nu te-a penetrat ori nu a ejacuat în tine.

| Numee a răspuns:

Nu poti sa ramai gravida doar asa ca v-ati excitat!
Ca sa ramai insarcinata trebuie sa aiba loc penetrarea (introducerea penisului in vagin, care se face fara haine apropo) si apoi dupa cateva minute de sex (depinde de la barbat la barbat altor le ia 10-15 minute altora 5 altora nici bine no baga ca si s-a terminat), el va ejacula spermatozoizi acesta nu se poate opri pana nu va fi toata sperma eliberata (duteata maxim 10 secunde) ca sa ramai gravida el trebuie sa ejaculeze in vaginul tau.
Doar asa poti ramane insarcinata.
Sper ca te am lamurit daca mai ai alte intrebari chiar te rog sa mi le spui voi raspunde la toate
Sanatate!

| Florinacristina explică (pentru Numee):

Am o obsesie pe chestia asta am mai citit pe internet ca e posibil daca acel lichid ajunge pe pantalonii mei care erau cam subțiri nu știu ce sa mai cred