| Bibivk11 a întrebat:

Am si eu o intrebare
De ceva timp nu mi-a venit ciclu
M-am masturbat dar nu mi am bagat nimic in gaura dar mi-a curs un pic de sange
Mi am pierdut virginitatea sau am probleme cu ovarele si ciclu?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu te ai dezvirginat ca nu poti singura ai nevoie de partener pentru asta. O fi vorba de vreo dereglare hormonala de nu ti a venit menstruatia. Nu ai de ce sa ti faci probleme.

| Bibivk11 explică (pentru HazelEyes77):

Mersi de raspuns mai linistit

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu te-ai dezvirginat. Trebuie sa existe contact sexual ca să te dezvirginezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te masturbai, nu erai tu acum linistita?

| Bibivk11 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai venit aici ca sa faci misto de mine te rog sa ma lasi in pace

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Te-ai dezvirginat singura...

| Bibivk11 explică (pentru AndreeaAndreeoff):

Dar nu mi am bagat nimic inauntru