| Alina2k17 a întrebat:

Buna TPU.M-am masturbat (nu mi-am bagat ceva) si acum am vazut ca am o pata de sange
E de la ciclu sau de la masturbare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Datorita faptului ca prin masturbarea practicata nu ti-ai lezat himenul si ''pasarica'' ti-a ramas intrega/intacta, reiese ca in acest caz sangerarea aparuta reprezinta de fapt un ''mesager'' al viitoarei menstruatii care este pe cale sa se produca. big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi trebuie sa ghicim perioada in care iti vine tie menstruatia?

| minrest a răspuns:

Daca te-ai masturbat la exterior, nu are legatura cu sangele. Dar daca te-ai masturbat la interior, te-ai deflorat. Orice fata umbla la interior se defloreaza repede.