| Sandra_9151 a întrebat:

Am si eu o intrebare de graba trebuie sa plec peste hotare, adica in Italia, insa nu stiu daca sa-i spun baiatului pe care il iubesc enorm de mult ca plec peste hotare. El ma intreaba des ca cind plec, adica i-am zis ca ioi spune cind voi pleca, insa amu am dubii de iai spun.nu stiu de ce? poate ca are prietena sau nu mai stiu. nu-mi prea place cum se comporta acum. ce ziceti sa-i zic de plecarea mea?

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da cam cum zice onyta,daca te iubeste o sa sufere (daca este sentimentalist mai mult daca este tipu ala mai dur/porc mai putintongue) si il va durea si va avea dubii ca daca il vei insela acolo,daca te va pierde,si intr-un final se va plictisi fara tine nu va putea indura si isi va gasi alta fata si va incerca sa te uite, si te va uita dar nu complet si se va duce la alta asta normal, daca nu este o sansa sa il iei cu tinelaughing sau ceva atunci relation over sau daca te iubeste asa mult (nu cred ca va rezista indeajuns) te va astepta pana la capat depinde si cat stai acolostraight face si se comporta mai nasol pentru ca stie ca te va pierde si probabil vrea depe acum sa te uite ca numai are rost adica nici eu nu as mai vrea sa stau cu persoana iubita daca ea ma paraseste caci voi suferi rau asa ca fac tot posibilul sa trec peste cat mai repede!

| Phutui a răspuns:

Doamne spune-ihappy ca o sa se trezeasca intr-o dimineata o sa te caute si tu vei fi disparuta pentru totdeauna din viata lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce zici ca iubesti o persoana nu are de ce sa ti secrete, el o sa-ti dovedeasca daca intr-adevar te iubeste si te respecta numai daca te asteapta si nu-si face alta prietena

| onyta_5143 a răspuns:

Ii poti spune ca trebuie neaparat sa pleci, nu ai incotro si ca il iubesti enorm poate te va intelege daca te iubeste si el la fel de mult. dar oricat de mult te-ar iubi el pe u tot nu o sa te astepte pana te intorci (o sa stea cu alta) parerea mea. si pana cand te vei intoarce el o sa te uite.mai ales daca el te uita deja (si tu esti langa el). mai bine vb clar cu el, explica-i tot si o sa ajungeti la o concluzie. bafta!