| eddward7 a întrebat:

Deci mie imi place de o fata din liceu cu mine, dar nu stiu daca si ea ma place, mereu cand trece pe langa mine se uita insistent, vorbim pe fiecare zi asa cate putin, ma baga in seama mereu, si seara cateodata mai merg cu ea spre casa. ziceti-mi si mie cum sa fac.plz

Răspuns Câştigător
| HySpear a răspuns:

Pai daca se uita insistent inseamna ca iti cere sa o bagi in seama, nu doar sa o intrebi ce mai faci si atat...gasiti lucruri in comun,intreab-o daca vrea sa iesiti la un suc si acolo mai puteti vorbii da pana la pasul asta trebuie sa o cunosti mai bine,sa vezi ce fel de persoana ii, daca o cunosti mai bine cum am spus, scoate-o in oras...
Succes! happy

2 răspunsuri:
| VictorSebastian a răspuns:

Gaseste lucruri in comun vorbeste cu ea...e.t.c

| Huk_5666 a răspuns:

La ce sa facu ce? Sa ii arati ca iti place de ea? Pai usor cred eu,te bagi in discutie cu ea, ii atragi si tu atentia cu anumite lucruri, iar cand mergi cu ea in drum spre casa fa si tu ca acel drum sa fie mult mai scurt si plin de chicote.Si foloseste-ti si tu farmecele tale, ca doar esti baiat si ar trebui sa stii cum sa atragi privirea fetelor, si interesul lor.Multa bafta si sper sa te fi ajutat cu cevahappy