| piticaaa_1938 a întrebat:

AM si eu o problema. Imi place foarte mult un baiat si vorbim de ceva timp pe mess. Vorbim in fiecare seara si ne intelegem foarte bine, dar eu sunt cam directa si l.am facut si pe el sa fie mai direct cu mine. Ce sa fac? Acum am dat`o in altele. Am inceput sa vorbim despre sex, iar eu ar trebui sa merg la el zilele astea. As vrea si asta dar ma gandesc ca poate dau o impresie proasta. Deci il ador, dar nu stiu ce sa fac. De cateva zile ne.am intalnit prin liceu, si am vorbit si imi zambea mereu cand ma vedea si. se uita uneori foarte insistent in ochii mei si frumos in acelasi timp. Iar eu ma topesc cand face asta `sad. Pliss helpp! crying.

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Vei face ceea ce vei simti!

| RobertClaudiu a răspuns:

Deci daca il iubesti cand vei merge zilele astea la liceu oprestel si intreaba-l daca pentru el ii doar o prietenie super buna sau ii si altceva

| kitty_2952 a răspuns:

Pai daca il placi asa de mult lasa sa vina totul de la sine, ca si el te placewinking
fi tu insuti si totul va fi binewinking

| piticaaa_1938 explică:

Pai ar trebui sa merg ca sa. " ne facem temele ". Pai da. imi cam face propuneri si eu cum am tupeu asta prea mare. tot zic ca merg. sau ca nu merg... odata asa. odata asa! Si cred ca mai mult eu am adus discutsia asta. sad. off. Ce zici? sad.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Deci nu incepe brusc.
Ia-o usor, nu incepe de la ati pierde virginitatea.
Fi tu insuti!

| cotzobello a răspuns:

Dc ar trebui sa mergi la el? si cam ce vb dsp sex? iti face propuneri sau e baiat cuminte? daca tot iti place atat de mult de el cred ca ar trebui sa te duci.nu am inteles un lucru tu ai condus discutia la subiectul "Sex"sau el?