| Maduu200 a întrebat:

Buna seara tuturor! La locul meu de munca este un baiat care cred ca ma place,o data se uita foarte insistent la mine si apoi s-a mai uitat inca o data cand era cu un coleg dar cateodata cand trece pe langa mine nici nu se uita la mine desi stie ca sunt eu.
Credeti ca ma place? Eu il plac, e dragut dar nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BloxxDaButcher a răspuns:

Spune-i ce simti daca mai face asta...nu cred ca ai mare lucru de pierdut, baietii, ce pot sa spun, orgoliul. Unii sunt rusinosi sau pur si simplu mari introvertiti asa ca se pot bucura cand o fata ii intreaba pe ei si nu invers.