| DanJazz a întrebat:

Am si eu o intrebare: Eu iubesc o fata foarte mult si tin la ea, m-am comportat foarte frumos, am facut tot ce a vrut, dar din nefericire ieri cand vroiam sa o intreb daca vrea sa fie cu mine mi-a zis: Nu pot fi cu tine deoarece imi trebuie timp sa-l uite pe Roberto(fiind un pusti de 13 ani care si-a batut joc de ea)si ea a spus ca am putea sa ramanem prieteni si ca poate mai tarziu poate fi cu mine. Eu i-am zi ca nu voi mai fi cu nicio fata pana ea nu va ma fi cu mine. O iubesc mult si tin la ea.Va rog puteti sa-mi spuneti ce asi putea face in acesta problema? Dar mai este inca ceva, nu pot dormi de 2 zile, ma gandesc mereu la ea, nu am mai mancat tot de 2 zile.Va rog plz raspundeti-mi si mie cat se poate de repede Ms Mult...

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu cred ca pentru tine e pasiune, nu dragoste
pasiune= iubire obsesiva
orikt ti-ar placea o tipa/un tip; poti manca, poti dormi.
Incearca sa nu exagerezi, lasa totul sa vina de la sine si iti va spune ea sa va combinati.
Pa, pa!big grin

| Zenithf a răspuns:

Mai vorbiti, spune-i ca daca vrea sa iesiti impreuna, fara obligatii, sa mergeti la un suc, plimbare, etc. Spune-i ca, iesind in oras si facand divere treburi ii va fi mai usor sa uite de ce a fost inainte. Ai rabdare si fi tandru, in final vei fi rasplatit.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Eu cred ca daca tii la ea, merita s-o astepti. E dezamagita de baieti in general, nu doar de Roberto.Arata-i ca poate avea incredere in tine.Bafta!winking

| angel_6687 a răspuns:

E clar deja te-a luat drept un papagal.Nu are rost sa te distrugi din cauza ei esti tanar ai toata viata inainte fete poti gasi multe, Care cu siguranta iti va merita iubirea.Las-o pe ea sa-si vada de pustulica al ei...trateaz-o cu indiferenta doare cel mai tare. Daca te va cauta inseamna ca si ea tine la tine dar este obisnuita de ideea ca tine la ala.

| FunkYboy a răspuns:

Ai o problema destul de grava daca nici macar nu mananci.
Ai 2 variante dintre care una se termina prostsad
1)Incearca sa o convingi spunandu-i ca daca va fi cu tine o sa il uite mai usor pe fostul iubit, roag-o frumos si spune-i ca nici nu dormi si nici nu mananci din cauza ei. Poti sa ii arati intrebarea pusa de tine pe TPU. Poate va fi impresionata si isi va da seama ca tu chiar nu poti trai fara ea.
2) Renunti si traiesti suportand suferintasad in acest caz mi-ar parea rau de tine.(din cate vad eu pari un tip de treaba.

Bafta!

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in tradevar o iubesti, trebuie sa fii de acord cu decizia ei.intr-o buna zi poate veti avea un copil.cine stie? asta-i viata.are urcusuri si coborasuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu inca nu pot sa uit pe Roberto e ca sa nu iti zica in fata ca nu vrea sa fie cu tine si mie mi s-a intamplat la fel daca vrei baga id asta si vb mai multe MIHAI_EINSTEIN3