| DanJazz a întrebat:

Am si eu o intrebare: Eu iubesc o fata foarte mult si tin la ea, m-am comportat foarte frumos, am facut tot ce a vrut, dar din nefericire ieri cand vroiam sa o intreb daca vrea sa fie cu mine mi-a zis: Nu pot fi cu tine deoarece imi trebuie timp sa-l uite pe Roberto(fiind un pusti de 13 ani care si-a batut joc de ea)si ea a spus ca am putea sa ramanem prieteni si ca poate mai tarziu poate fi cu mine. Eu i-am zi ca nu voi mai fi cu nicio fata pana ea nu va ma fi cu mine. O iubesc mult si tin la ea.Va rog puteti sa-mi spuneti ce asi putea face in acesta problema? Dar mai este inca ceva, nu pot dormi de 2 zile, ma gandesc mereu la ea, nu am mai mancat tot de 2 zile.Va rog plz raspundeti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| andreea_9164 a răspuns:

Pai convingeo sa petreaca cat mai mult timp cu tine, va fi un fel de consolare. asa ea il va uita pe respectivul si tu vei obtine ceea ce doresti. aa si nu fa prostia de a nu manca... pentru ca te poti imbolnavi. oricum daca ai 13 ani ai timp sa cunosti o gramada de fete si de aceea nu merita sa faci asemenea sacrificii.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dragoste la 13 ani? Mai mult o atracţie zic eu.
Simplu... alta!

| SHINIGAMI a răspuns:

Incearca sa o distragi sa nu se gindeasca la fostul prieten al ei, de exemplu fa ceaa ce el nu ar fi putut sa faca ca sa nu-i aminteasca de dinsul. Inventeaza ceva original, care sa-i trezeasca putina invidie prietenelor ei.

| cetrist a răspuns:

Aoleo cu mancarea e nasol, mananca tu nare treaba mancarea cu iubirea in general.Petrece mult timp prin preajma ei si il va uita pe respectivul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesti atat de mult zi daca vrea sa faca sex sau macar zi cat de mult ii place de tine asa vei sti daca te iubeste sau nu am avut si eu unele situati la fel dar n-am avut curaj bafta sper sa te iubeasca si ea