| ioana25678 a întrebat:

Am si eu o intrebare:m-am masturbat si nu am simtit nici o placere as vrea sa stiu daca mai sunt virgina.va rog
fundita

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

N-ai cum sa iti pierzi virginitatea prin masturbare, doar sa-ti rupi himenul, dar nu au nici o legatura una cu alta

| Narfundo a răspuns:

Mama masi de intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Emma a răspuns:

Poi daca ti-a curs sange dupa, nu mai esti
Daca nu, estibig grin
sper ca te-am ajutatwinking

| georgegs a răspuns:

Fizic poti sa nu mai fi virgina dar psihic ramai pana ai un contact cu un baiatbig grin

| anduta160 a răspuns:

Esti pana vei avea un contact sexual cu un baiat.

| KeepCalm a răspuns:

Da mama ta pentru ce e acolo?happy
Daca de la varsta asta te distantezi de eaoh go on
Daca a curs sange sau ai simtit ca s-a rupt ceva in tine nu mai esti virginahappy
Dar daca nu sti sa te masturbezi. ce sa zic. Cred ca mai esti.
Ia si tu oglinda si vezi ce ti s-a intamplathee hee
papa:*
Funda?happy

| Ranya a răspuns:

Pai ti s-a rupt himenul? De regula iti curge sange si te doare.Nu cred ca te-ai masturbat chiar asa de tare incat sa te dezvirginezi.Deci,...esti.

| uncopilzapacit a răspuns:

Esti virgina. happy

| uncopilzapacit a răspuns:

Asta pentru ca nu a fost vorba despre vreo sangerare sau ceva de genul.

| szandi_2169 a răspuns:

Esti virgina happy

| eucarbune a răspuns:

Depinde cu ce te-ai masturbat, si cum! Dar sfatul meu prietenesc este sa cauti ceva natural si iti asigur eu ca o sa simti o adevarata placere.