| piggy a întrebat:

Nu m-am masturbat niciodata si as vrea sa stiu cum se face? Astept sfaturi happy

6 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Hai sa iti arat. laughing

| MajorAsshole a răspuns:

@Andrei 5-10 minute, prietene? Am o problemă dacă mă ține mai mult? Uite, de exemplu, băiatul ăsta acum a înțeles că trebuie să o zbată bine maxim 10 minute. Dacă el nu se termină în 10 minute, o să fie fericit că s-a masturbat, dar nu o s-o mai facă niciodată, pentru ca nu a avut "finalul fericit"winking

| georgegs a răspuns:

Deci intri in baieee...pui mana pe instrument...si URLI cat poti de taresmug

| Anonim3007 a răspuns:

Pei daca esti baiat pui mana pe penis si il freci dai cu mana in sus si in jos... daca esti fata iti bagi degetu mijlociu in pasarica

| Andrei_7644 a răspuns:

Se ia una bucata penis. Se adauga o mana si se plaseaza vertical pe penis, dupa care zbateti bine, timp de 5-10 minute.

| alex084752 a răspuns:

Cu sora lu stanga,, cum sa se faaca