| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce emisiunea "Cronica Cârcotașilor" continua sa se produca, sa existe, dat fiind ca are audienta scazuta si in plus de asta au aparut n emisiuni cu tenta umoristica, mai ales in mediul online (YouTube).

Ce credeti ca se vrea?
A bate recordul pentru cea mai longeviva emisiune din Romania?
De ce aceia care o produc, prezentatorii si co. nu se reinventeaza si sa produca altceva, mai de calitate si de actualitate?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Tatal lui Huidu are bani, si il poate mentine pe Huidu pe pozitia de producator. Huidu nu se poate reinventa, caci nu a fost nici inventat; talentul si inspiratia erau aduse de Gainusa.

12 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Sincer nu mai ma uit la Tv.
Din partea mea sa tina pana cand urmasii urmasilor nostri...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cronica a avut si perioade bune, dar "Trasnitii"?
Nu cred ca se uita mai mult de 3 persoane la aia.
Producatorii si echipa nu se reinventeaza pentru ca deja dau tot ce pot. O schimbare i-ar trimite la desfacut baxuri in Kaufland, sau la Glovo.

| Mosotti a răspuns:

Pai din moment ce inca se tine emisiunea inseamna ca aduce ceva, altfel nu se mai tintea, au ei socotelile lor, ti se pare tie ca n-ar mai renta.

| oglindasultanului a răspuns:

Deoarece asta e sursa preferata de educatie a barbatilor batrani, care acum sunt ocupati cu afacerile moderne, de nu se mai uita "nimeni".

| aumih16 a răspuns:

Acum oricum numai este serban huidu! sunt doar codrut keghes dezbracatu si aia ioana petric! mai sunt si bebelusele! asa ca este o placere sa te uiti! singura dezamagire e ca au schimbat ziua de difuzare adica numai este miercuri ci vineri! naspa! era mai misto miercuri! decat vineri!

| Dragosdoar a răspuns:

Ba formatul emisiuni mi se pare foarte bun,clasic cum era, dar intre timp au aparut multe schimbari la prezentatori care nu prea mi-au placut. Iarasi, actorii s-au schimbat, au plecat unii. Lipseste Gainusa, mare lipsa aici. Aduc invitati speciali aiurea.
N-are treaba ca au aparut pe net aleceva ca eu ma tot uitam daca era echipa de actori si prezentatori intreaga

| Strwberrs a răspuns:

Pai mna...nu prea au ce emisiuni sa posteze si o posteaza pe aceea. Ce sa le faci? Zi si tu. laughing

| gigite a răspuns:

Eu cred ca raspunsul, e ceva asemanator cu d-ra ROSALLIA, care insista acum cu un bombardament de intrebari, pentru a fi in continuare interesanta, si chiar e pe alocuri. Bravo fata, cam cat o mai tii?

| Trixt3r a răspuns:

Pe mine ma surprinde faptul ca mai sunt oameni care se uita la TV.

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

Stii care este problema! e aceeasi ciorba incalzita de ani de zile! nu e tocmai ceva nou! proaspat!

| StefanDrg a răspuns:

Cine naiba se mai uita la aia, era amuzant acum 10 -15 ani. Acum e expirat rau formatul emisiunii, ei continua sa o faca, probabil mai sunt batrani care inca se mai uita