| Gabi87_2917 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti mai mult:
Daca ai fi intr-un pat intre cea mai "buna" femeie din lume si cel mai imflacarat homosexual, cui i-ai intoarce spatele?

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu nu stau in pat cu poponarii, chiar daca oi fi acuzat de discriminare. :p

| Zenithf a răspuns:

Eh, si fete mai gasesc eu, decat sa ma 'impart' intre cea mai 'buna' femeie si oricare poponar, mai bine o iau pe urmatoarea. :p

| katy a răspuns:

Hahahaha vad ca nu multi au inteles intrebarea ta

| mutzy211 a răspuns:

As sta pe spatewinking

| baiatulxboyx a răspuns:

Femeii.

| cristiano9 a răspuns:

Sar din pat laughing

| Robert18 a răspuns:

Eu as ramane cu cea mai buna femeia din lume'

| aDa_6148 a răspuns:

Dacă întorci spatele homosexualului s-ar putea să simţi ceva în tine rolling on the floor))

| Andreea50 a răspuns:

O bagi pe femeie la mijloc si te ascunzi dupa ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i bine sa risti.Asa ca, dupa ce ii explici homalaului ca ai o galeata de trotil in fund, ii poti intoarce linistit spatele sa te ocupi de doamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pina sa intru intre voi, as minca o oala de fasoale si as bea 2 litrii de suc de prune, ai mai sta la spatele meu?batting eyelashesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi,gabi.astai ca aia cu dilema; daca ai o ata care-ti intra pe gura si-ti iese pe fund, la capatul de sus ai legat un rahat si la cel de jos un penis, de care capat tragi? cred ca as sta cu fata in sus.asa doamna se poate descurca, daca vrea. daca as fi homo probabil as intoarce spatele respectivului, daca as fi pasivul.dar daca e invers?