| Tamyna a întrebat:

Ce le place baietilor la fete (in afara de sani si fund)?

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Un b place o fata daca ea este pe gustul luihappy si are lucruri in comun cu ea daca se potriveschappy.

| Ellenna a răspuns:

Personalitatea, caracterul, felul in care gandeste, maturitatea/imaturitatea (depinde de baiat ), siguranta ( un baiat apreciaza daca fata e sigura pe ea si pe alegerile facute ), si daca e cuminte, zburdarnica... Daca te referi la astepte fizice, baietii se simt atrasi si de buze, ochii, o parte a corpului pe care el o vede mai aparte.

| PinkTerror a răspuns:

Depinde de barbat(sau baiat. dupa cazhee hee )
pentru fiecare poate sa fie altceva: o privire, un zambet, un miros, o gluma, etc.

de aceea uneori fetele au probleme cu tipi pe care nici nu i-au vazut (the stalkers) pentru ca acele persoane au vazut in fetele respective anumite lucruri care le cauta la sexul opus. pentru mine este o anumita privire combinata cu un anumit caracter. dar repet fiecare cauta altceva.
hope i helped and have funwinking

| AureliaBEST a răspuns:

Ca fata sa fie intelegatoare, sa aiba caracter puternic, sa aiba personalitate, cuminte, sa sie sufletista sa taca cand rebuie, sa nu faca scene de gelozie, sa nu fie geloasa, iubitoare bafta pup

| Jαne a răspuns:

Figura.

| MO231 a răspuns:

Caracterul

| nebunu_5532 a răspuns:

Pasarica...

| RaR a răspuns:

Fata

| costelus907 a răspuns:

Stiu eu pentru ca am o prietena si e cam diva deci mie mi-ar placea ca prietena mea sa nu mai fio o diva sa fie ca o fata simpla ea este o diva pentru ca ara multi bani, o face mereu pe sefa vrea sa facem ce ii place ei nici mie nu mi-ar placea sa facem doar ce vreau eu mi-ar placea sa facem lucrulile in mod egal sau daca celui lalt ii place sugestia prietenului sa o faca, nu-mi place ca atunci cate o data ma lasa pentru a se distra cu o alta prietena de exemplu o data ma invitat la ia si dupa 30 de minute mi-a zis sa ma duc acasa si ea a plecat la altcineva deci tu ma inviti la tine si dupa aia imi zici sa merg acasa aaa si suntem foarte diferiti de exemplu eu vreau mereu in casa si ea afara dar cate o data accept sa stam afara pentru ca bunica mea zice ca unele fete au fite ca si prietena mea dar chiar si fetele cu fite trebruie sa respecte uneori decizia prietenului.